گروه خدمات تبیلغات و رسانه ایی ” فلوریا فیلم ” یک تیم حرفه ایی است که در زمینه طراحی و تولید آثار تبیلغاتی و رسانه ایی بصورت حرفه ایی فعالیت می کند . ما تلاش کرده اییم تا یک جمع متخصص و کارآمد را برای ارائه خدمات به مشتریان خود برگزینیم تا بهترین جلوه های ماندگار هنری را تولید و عرضه کنیم .

حمایت از آفرینش تولیدات رسانه ایی ، هنری و تبیلغاتی فاخر

ارائه خدمات در کلیه سطوح هنری ، تبیلغاتی و رسانه ایی با عالی ترین کیفیت و ارزانترین قیمت همراه با صرفه جویی در زمان مهمترین شاخص و امتیاز فلوریا فیلم به شمار می رود.

ما بصورت بین المللی فعالیت می کنیم و آمادگی داریم تا به نیازهای حرفه ای شما چنانچه همسو با اهداف ما باشد در هر نقطه از دنیا و به هرزبانی فعالیت و همکاری کنیم . تنها محدودیت ما عدم همکاری در زمینه هایی است که مغایر با ارزشهای انسانی و اخلاقی و یا توهین به ملتها یا نگرشهای اصیل فرهنگی و مذهبی باشد .

همکاری با هم

ما از تمام همکاران متخصص در رشته های مختلف هنری و رسانه ایی دعوت به همکاری می کنیم . در صورت تمایل به دریافت پیشنهادات مربوط به پروژه های ما با مراجعه به قسمت تماس رزومه خودتان را ارسال فرمایید .

تیم متخصص

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

هیچ عضوی پیدا نشد!