روش ارائه سفارش تولید چگونه است ؟

کافیست تا متن مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید . ما براساس هماهنگی با شما و متناسب با محتوا و حس مورد نیاز متن شما ، گویندگان مختلفی را به شما پیشنهاد می دهیم . پس از توافق در کمترین زمان مورد انتظار فایل صوتی شما با صدای گوینده مورد نظر ضبط و در اختیارتان قرار داده می شود

مبنای محاسبه هزینه ضبط نریشن و فایل های صوتی چیست ؟

مبنای محاسبه تابع شرایط مختلف است . میزان و تعداد صفحات ، شخص و طراز حرفه ایی گوینده مهمترین عامل تعیین نرخ می باشد 

گاهی سفارش دهنده گان اصرار بر صدای خاص و معروفی دارند ، طبیعی است که صداهای معروف و ملی هزینه های بالاتری خواهند داشت اما گاهی سفارش دهنده کلیات توقع مورد انتظار را بیان می کند و پیشنها صدا را برعهده ما می گذارد تا با کمترین هزینه ، توقع مورد انتظار را برآورده سازد . طبیعی است که این روش نیز دخالت مستقیمی در معیارهای تعیین نرخ داد .

زبانهای مورد پذیرش برای نریشن یا دوبله جیست ؟

ما محدودیتی در زبان نداریم . ما ارتباط حرفه ایی کم نظیری با برجسته ترین گویندگان به زبانهای مختلف دنیا در سطوح مختلف حرفه ایی داریم بنابر این در زمینه نریشن یا دوبله می توانیم سفارش شما را اجرایی کنیم.

ایا امکان همکاری سایر گویندگان ، مترجمان و دوبلور ها با فلوریا فیلم وجود دارد ؟

ما با کمال افتخار خوشحال خواهیم شد تا به تعداد همکاران حرفه ایی مان در سراسر جهان بیافزاییم . لطفا چنانچه از قابلیتهای حرفه ایی در زمینه ترجمه ، دوبله ، صدای حرفه ایی برخوردارد هستید ، از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید تا زمینه همکاری های مشترک را توسعه دهیم .

آیا در تولید آثار محدودیتی وجود دارد ؟

ما از پذیرش پروژه هایی که مغایر با ارزش های انسانی و اخلاقی و یا تنش آفرین در امور مختلف سیاسی ، فکری و مذهبی باشند معذوریم .